Сервісні центри

ТОВ "Августа"
Київ
Телефон: +38 044 496 01 01
Адреса: 04116, м. Київ, вул. Старо-Київська, 14
Зворотній зв`язок
Можливо вже є відповідь на ваше запитання:
Як економити на електроенергії?

Перший дієвий спосіб - встановити диференційований прилад обліку (двозонний чи тризонний). Це сучасний лічильник, який веде облік спожитої електроенергії відповідно до періоду доби. Таким чином споживач оплачує вартість електроенергії за різними тарифами в залежності від часу, коли вона була спожита (вночі - дешевше, вдень - звичайний тариф, в пік - дорожче (при тризонному обліку)). Такий лічильник рахує електроенергію не просто по кількості спожитих кВт*годин, а запам'ятовує скільки електроенергії було спожито у конкретний час доби. Відповідно до цього можна пристосувати свій побут (наприклад,  вмикати пральну чи посудомийну машину вночі) і значно зекономити. 

Ще один варіант заощаджень на електроенергії - перехід на енергоефективну техніку та енергозберігальні лампи. Побутові електроприлади мають спеціальне маркування від класу А до G, де клас «А++» - найбільш енергоощадний. Так, обравши побутову техніку класу «А» або «А+», Ви на 30-50% зменшите споживання електроенергії навіть порівняно з приладами класу «В». А поєднавши це із встановленням у власній оселі енергоощадних ламп, які слугують у 5-8 разів довше і споживають у 10 разів менше при тому ж рівні освітлення, ви заощаджуватимете майже половину від сьогоднішніх рахунків за  електроенергію. 

Більше додаткових заходів для енергозбереження можна знайти  тут

Зникло світло?

Найперше, що потрібно знати — до кого звертатися, якщо раптово у вашому будинку чи квартирі зникло світло. У кожному окремому випадку це можуть бути різні організації. Пропонуємо вашій увазі найпоширеніші ситуації та варіанти дій:

 

ВАРІАНТ 1

Якщо світло відсутнє тільки у вашому будинку чи квартирі, то спочатку необхідно перевірити будинкові (квартирні) автомати чи запобіжники. Якщо при включених автоматах (запобіжниках) світло не з’явилося, тоді вже слід викликати фахівця (приватного електрика) або спеціалізовану організацію, яка надає послуги з обслуговування електропроводки. Звертаємо вашу увагу: електромережі всередині будинку (квартири) не відносяться до компетенції оператора системи розподілу в частині їх обслуговування.
 

ВАРІАНТ 2

Якщо відсутнє світло у вас та ваших сусідів у межах одного багатоквартирного будинку, необхідно звертатися до голови ОСББ чи житлово-експлуатаційної компанії, яка обслуговує ваш будинок. Електромережі всередині будинку, поза вашою квартирою, є у власності та обслуговуванні ОСББ чи ЖЕКу. Власники об'єктів благоустрою забезпечують освітлення цих об'єктів відповідно до вимог норм і правил (стаття 29 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів»).

Як перейти на Tolk
Крок 1
Вибір тарифу
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Вибір тарифу

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заяву-приєднання, надати документ, що підтверджує право власності та РНОКПП.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки.

Економія може сягати
до 30%
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Зв`язатись з нами
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Успішно