17.02.2022
Всі новини

24-26 лютого енергосистема України працюватиме в ізольованому режимі

 Tolk

Протягом трьох днів, з 24 по 26 лютого включно ОЕС України буде від’єднано від енергосистем Росії та Білорусі. Відбудеться перший — зимовий — етап випробування енергосистеми України в ізольованому режимі.

 

Цей захід проводиться в межах підготовки до синхронізації Об’єднаної енергосистеми України з енергосистемою континентальної Європи ENTSO-E, яке передбачено Угодою про їх майбутнє об’єднання.

 

Під час роботи в ізольованому режимі ОЕС України буде об’єднано з «островом Бурштинської ТЕС», і дві частини енергосистеми України працюватимуть синхронно. На ці дні будуть об’єднані й торгові зони ОЕС України та Бурштинського острова.

 

Робота в ізольованому режимі не є стрес-тестом для енергосистеми. Програма випробувань погоджена з ENTSO-E та передбачає всі необхідні заходи, що дозволяють підтримувати надійність та безпеку енергопостачання українських споживачів.

 

По завершенні випробування на 27 лютого заплановано повернення енергосистеми України на синхронну роботу з енергосистемами Росії та Білорусі.

 

Детальніше читайте за посиланням: https://bit.ly/3BCaDR2

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.