Документи і ліцензії

ТОВ "Августа"

https://avg.energy/

Товариство з обмеженою відповідальністю «Августа» є одним з провідних гравців на ринку постачання електричної енергії промисловим споживачам України.

Головними принципами діяльності нашого Товариства є надання високоякісних послуг постачання електричної енергії при вигідних фінансових умовах, гнучких графіках оплати та індивідуальному підході до кожного споживача, фахівці Товариства в постійному пошуку економічно ефективних рішень задля досягнення перш за все стабільності та фінансової економії для наших клієнтів.

Наразі Товариство здійснює постачання електроенергії споживачам по всій території України загальним обсягом більше 1,5 млрд. кВт*год.

За для поліпшення умов для наших споживачів наші спеціалісти постійно вдосконалюють методологію прогнозування обсягів споживання наших клієнтів із застосуванням штучного інтелекту. Підприємство є учасником найбільшої приватної балансуючої групи в Україні, що надає можливість скасувати штрафи за небаланси.

Кількість споживачів ТОВ «Августа» постійно зростає завдяки  прозорій ціні, без прихованих відсотків та зайвих навантажень на тариф, а юридична підтримка від експертів на енергетичному ринку нівелює ризики переходу на нового постачальника.

Заява-приєднання
Переглянути
Договір на постачання елекртроенергії
Переглянути
Ліцензія на провадження діяльності з постачання електроенергії споживачу
Переглянути
Витяг з реєстру платників Податку на Додану Вартість
Переглянути
Статут Августа
Переглянути
ТОВ "Волиньелектрозбут"

https://elektro.volyn.ua/

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" створене на виконання вимог ЗУ "Про ринок електричної енергії" щодо відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб'єктів господарювання.

ТОВ "ВЕЗ" відповідно до ЗУ "Про ринок електричної енергії" є:

  • електропостачальником за вільними цінами;
  • постачальником універсальних послуг.

14 червня 2018 року НКРЕКП (Постанова НКРЕКП № 429 від 14.06.2018 року) прийняла рішення про видачу ТОВ "ВЕЗ" ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам на усій території України. Окрім цього, згідно з ЗУ "Про ринок електричної енергії", з 01.01.2019 і впродовж трьох років ТОВ "ВЕЗ" виконуватиме функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території (адміністративні межі Волинської області), на якій до відокремлення провадили діяльність із постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Волиньобленерго», ДП «Регіональні електричні мережі» і ПАТ «Українська залізниця».

17 грудня 2019 року НКРЕКП (Постанова від 17 грудня 2019 року № 2855) прийняла рішення про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ" ліцензії  на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Таким чином, відповідно до  законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ТОВ «ВЕЗ» може надавати послуги з постачання природного газу споживачам на усій території України.

Заява-приєднання
Переглянути
Договір про постачання електроенергії
Переглянути
Ліцензія з постачання природного газу
Переглянути
Ліцензія на постачання електроенергії
Переглянути
Витяг з реєстру платників Податку на Додану Вартість
Переглянути
Виписка ЄДР
Переглянути
Антикорупційна програма
Переглянути
Статут ВЕЗ
Переглянути
ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

https://zakarpatzbut.energy/

ТОВ «Закарпаттяенергозбут»  це сучасна компанія, що надає послуги з постачання електричної енергії та газу, орієнтована на індивідуальний підхід до споживача і прийняття оптимальних рішень в енергетиці.

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» створене у 2018 році на виконання Закону України від 13.04.2017 за № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії». Законом, зокрема, передбачена державна реформа ринку електроенергії, перший етап якої стартував 1 січня 2019 року. Реформа електроенергетичної галузі полягає у відокремленні функції з розподілу електричної енергії від функцій із виробництва, передачі та постачання електроенергії.

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» виконує функції постачальника електричної енергії та газу на всій території України. Крім того, ТОВ «Закарпаттяенергозбут» виконує функції постачальника універсальних послуг (для побутових та малих непобутових споживачів) на території Закарпатської області. 

Критерії, якими ТОВ «Закарпаттяенергозбут» керується в щоденній роботі:

  • Якісне, надійне постачання електроенергії та газу всім споживачам
  • Мінімізація витрат, пов’язаних із закупівлею електричної енергії та газу
  • Розробка та впровадження нових сучасних методів роботи зі споживачами

Для комфортної співпраці споживачів із товариством ми:

  • Забезпечуємо персональний підхід до кожного потужного споживача;
  • Надаємо консультації, ведемо активну роз’яснювальну роботу;
  • Запровадили сучасні сервіси для перевірки розрахунків та оплати споживачем;
  • Забезпечили доступ споживачів до всієї інформації щодо діяльності товариства.

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» розташована за адресою: м. Ужгород, пл. Жупанатська, 18.

Графік роботи: Пн-Чт 08:00-17:00, Пт 08:00-16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48).

Кол-центр товариства працює за аналогічним графіком за номером телефону: 0-800-50-59-60.

Заява-приєднання
Переглянути
Договір про постачання електроенергії
Переглянути
Витяг з реєстру платників Податку на Додану Вартість
Переглянути
Виписка з ЄДР
Переглянути
Статут ЗЕЗ
Переглянути
Зв`язатись з нами
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Успішно