25.05.2023
Всі новини

Чесні взаємини з клієнтами, професійність, командна робота: ТОВ «Волиньелектрозбут» виповнюється 5 років

 Tolk


Світло, тепло і комфорт в оселях сотень тисяч волинян, стабільне електропостачання і чітка спланована робота десятків тисяч підприємств, установ та організацій – такий результат роботи ТОВ «Волиньелектрозбут». Саме сьогодні, 25 травня, виповнюється п’ять років з дня створення підприємства, яке забезпечує електроенергією всю Волинську область, а також численних споживачів поза її межами. За цей час пройдено чимало, зроблено ще більше і, оглядаючись, можна багато чого згадувати, аналізувати та, певна річ, планувати. Тож як створювалась потужна компанія, як змінювалась, скільки довелося здолати за такий короткий і водночас тривалий як для підприємства період, згадуємо разом із працівниками ТОВ «ВЕЗ».

 

Говорячи про ТОВ «ВЕЗ», насамперед говоримо про Дмитра Олександровича Іванова – саме він п’ять років тому стояв біля витоків підприємства, реєстрував його, формував перші накази, ставив перші підписи. На його плечі тоді лягла надзвичайно відповідальна місія, від якої, без перебільшення, залежало основне – функціонування не тільки самої компанії, а повноцінне життя Волині. Саме так і без перебільшення – «на кону» стояло забезпечення електроенергією цілого краю. Всього кілька місяців тому Дмитро Олександрович передав керівництво компанією своїй досвідченій колезі, але залишився працювати в команді, ділитись величезним досвідом, вчити нові покоління енергетиків.

 

Підсумовуючи період роботи, Дмитро Олександрович високо оцінює колектив товариства і пишається ним: «Найбільшим досягненням за ці 5 років вважаю не створення матеріальної бази і організаційної структури, не показники, не подолання складнощів, а формування ініціативної, професійної команди, яка здатна працювати самостійно без щоденного систематичного втручання керівника. І приємно, що команда продовжує вчитись, розвиватись, вдосконалюватись і постійно в пошуку нового».

 

Доповнює колегу і наставника нинішня очільниця підприємства Оксана Любомирівна Гентіш: «Справді, 5 років діяльності нашого товариства – це насамперед період, за який був сформований потужний колектив справжніх фахівців. Але, крім того, це період напруженої роботи, глибока реформа роздрібного ринку електроенергії, а пізніше й оптового ринку, запровадження ковідних обмежень і найтяжче для всієї нашої країни – це військові дії, а відтак – здійснення примусових і аварійних відключень через масовані обстріли. Якщо оглядатись назад, то ми пройшли стільки, як окремим компаніям за чверть століття не здолати. Тим не менше, всі поставлені завдання виконували і, що найголовніше, за ці 5 років у нас вибудувались чесні й довірливі взаємини з нашими клієнтами. Ми, незважаючи на всі виклики, розвивалися, пропонували нові сервіси і збільшували спектр послуг для споживачів, розширювали географію електропостачання з Волинської області на всю територію нашої країни».

 

Про те, наскільки відповідальною була робота в умовах реформування ринку енергетики, говорить заступник директора, фахівець із 20-річним досвідом роботи в галузі енергетики Михайло Петрук: «Оглядатися на пройдений шлях і аналізувати зроблене зараз – порівняно легше, ніж було йти цим шляхом, але якщо вдуматись, то на плечах нашого товариства лежав і лежить величезний тягар відповідальності – забезпечити електроенергією всіх без винятку. А це щоденна кропітка робота: ми з командою здійснюємо закупівлю електроенергії на всіх сегментах ринку (двосторонній ринок, РДН/ВДР, «зелений тариф» від ПДГ, балансуючий ринок); працюємо з платформами ММS, XMtrade, УЕБ; прогнозуємо щоденне та погодинне споживання; здійснюємо розрахунки з контрагентами і багато іншого. Впевнено ж можу сказати одне: спокійно реагувати на виклики допомагало усвідомлення потрібності моєї роботи не лише для колективу, а й для всіх споживачів ТОВ «ВЕЗ»; справлятися з викликами вдавалось завдяки мудрому керівництву та командній роботі. І тепер ми з колегами отримуємо величезне задоволення, коли в результаті вдалого прогнозування споживання отримуємо мінімальні небаланси, що призводить до покращення фінансового результату товариства».

 

Ще один досвідчений енергетик Волині Володимир Панас у команді ТОВ «ВЕЗ» майже від початку функціонування ринку електричної енергії, очолює Нововолинський ТЦОК. Каже, раніше думав, що важко – це коли починаєш працювати в нових умовах, як-от під час реформи ринку енергетики, та виявилось інакше: «Звісно ж, доводилось працювати і в екстремальних, і в стресових ситуаціях, хоча такі моменти одразу і не пригадаєш, тому що це все сприймається як буденність. Напевно найбільш екстремальний період роботи в ТЦОКу був під час аварійних знеструмлень, коли робота за комп’ютером була схожа на лотерею: пощастить – встигнеш виконати роботу, а ні… Та під час усіх складних моментів рятують два чинники: потужна команда та своєрідне кредо, із яким крокую по життю «Ти можеш зробити усе. Якщо захочеш». Саме підтримка однодумців, усієї команди і допомогли створити «з нуля» сучасний територіальний Центр обслуговування клієнтів у Нововолинську. «Відкриття нового офісу ТЦОКу, проєвропейського сучасного офісу у форматі Open space, вражаючі відгуки наших клієнтів – цей момент став для мене найкрутішим за весь час роботи», – каже Володимир Панас.

 

А загалом кожен територіальний Центр обслуговування клієнтів ТОВ «ВЕЗ» – це висококваліфікований персонал та повний спектр послуг компанії. Тобто, споживачам із віддалених населених пунктів не обов’язково їхати в обласний центр за отриманням унікальних послуг у сфері електропостачання – ні, все це є там, де є представництво компанії, додає Руслан Оксенюк, який очолює Маневицький ТЦОК. «Колектив – це те, чим пишається кожен із нас. Ми підтримуємо один одного, вчимося один в одного, замінюємо в разі потреби, страхуємо. Коли чую вислів «незамінних не буває» – не погоджуюся, бо наш колектив – як по вертикалі, так і на місцях  – замінити не можна! Говорю це і жартома згадую недавні події: взимку, під час вимкнень електропостачання, наш ТЦОК використовував генератор із ручним стартером, який могли завести тільки я і ще мої колеги-жінки. Всі чоловіки з сусідніх офісів пробували, і не могли. Я ж завжди кажу, що ми з колективом не те, що стартер заведемо, а гори перевернемо. І так у будь-якій справі. Пишаюся людьми, з якими працюю!»

 

Бути не тільки енергетиком, менеджером, а часом ще й психологом – це те, з чим сьогодні доводиться зіштовхуватися багатьом працівникам компанії, але це – реалії часу, каже Наталка Климюк – очільниця Ковельського ТЦОКУ, який є другим за величиною в області за кількістю споживачів, але територіально – найбільший. У цьому сенсі справжній порятунок як для компанії, так і для споживачів – цифровізація послуг.

 

«Це так приємно, що наша компанія рухається пліч-о-пліч з усією країною в напрямі діджиталізації, що ми сучасні та передові, а найголовніше – що такими нас бачать наші споживачі й задоволені цим, – уточнює Наталія Анатоліївна. – Укласти договір на постачання електроенергії онлайн – легко; відправити завірені документи через «Медок» чи «Вчасно» – будь ласка, не витрачайте час на відвідування офісів; хочете оплатити рахунки, не виходячи з кімнати – що може бути простіше за сервіси ТОВ «ВЕЗ»? І коли мене питають, що спонукає нас так ефективно працювати, я завжди кажу: «Наш результат і наші задоволені споживачі дають натхнення до нової роботи, бажання бути кращими».

 

«5 років. П’ять. Не віриться, що вже п’ять, бо, здається, лише нещодавно новою командою ми починали всю цю роботу. Час летить швидко, ми зробили дуже багато і ще багато буде зроблено. Оскільки реформа ринку триває, перед нами будуть нові й нові завдання, які ми в будь-якому разі зможемо виконати», – додає керівник відділу універсального ринку Ігор Самолюк.

 

СЕО Групи компаній Tolk Володимир Крупко, вітаючи колектив, відзначає: «ТОВ «Волиньелектрозбут» – це чудова команда професіоналів, завжди командна робота! Так тримати! 5 років – це лише початок вашого становлення. Упевнений, що завдяки вашому професіоналізму, наполегливості, постійній готовності до нових викликів, ТОВ «ВЕЗ» завжди буде взірцем для інших постачальників універсальних послуг!»

«І в цей день хочеться побажати і нашій компанії, і нашим клієнтам – миру і перемоги, – додає Оксана Гентіш. – З усім іншим ми – українці – справимося і здолаємо. Бо ми потужна нація, вміємо цінувати наші надбання та примножувати їх. Слава Україні!»

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки. 

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Відправити запит

Поставки в кожен куточок України
flash!
flash_white flash_white
м. Київ
flash_white flash_white
Закарпатська обл.
flash_white flash_white
Волинська обл.
flash_white flash_white
Київська обл.
flash_white flash_white
Вінницька обл.
flash_white flash_white
Дніпропетровська обл.
flash_white flash_white
Донецька обл.
flash_white flash_white
Запорізька обл.
flash_white flash_white
Луганська обл.
flash_white flash_white
Львівська обл.
flash_white flash_white
Миколаївська обл.
flash_white flash_white
Одеська обл.
flash_white flash_white
Рівненська обл.
flash_white flash_white
Харківська обл.
flash_white flash_white
Херсонська обл.
flash_white flash_white
Житомирська обл.
flash_white flash_white
Івано-Франківська обл.
flash_white flash_white
Кіровоградська обл.
flash_white flash_white
Полтавська обл
flash_white flash_white
Сумська обл.
flash_white flash_white
Тернопільська обл.
flash_white flash_white
Хмельницька обл.
flash_white flash_white
Черкаська обл.
flash_white flash_white
Чернігівська обл.
flash_white flash_white
Чернівецька обл.
*крім тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.