26.05.2021
Всі новини

Для зручності споживачів: оновлено сайт «Закарпаттяенергозбут»

New_site_ZEZ Tolk

«Закарпаттяенергозбут» – учасник групи Tolk – презентував оновлений сайт компанії. Результатами кілька місячної роботи стали оновлення дизайну, спрощення перегляду, згруповані за темами рубрики – все, щоб спростити споживачам пошук інформації на ресурсі. Доменне ім'я залишилось незмінним – zakarpatzbut.energy.

 

«При розробці нового сайту ми орієнтувалися насамперед на запити споживачів, а також на те, аби фізичним та юридичним особам було зручно шукати інформацію Саме тому на головній сторінці основні банери скеровують споживача на ключові позиції діяльності товариства: постачання електричної енергії та природного газу. Крім того, ще одним банером ми одразу даємо можливість споживачеві потрапити до сучасного сервісу – Електронної абонентської книжки ТОВ «Закарпаттяенергозбут», за допомогою якої можна легко контролювати споживання енергоносіїв, перевіряти оплати, спілкуватися з товариством тощо», – зазначила директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець.

 

Також одразу на головній сторінці для зручності споживачів розміщена рубрика «Подати документи онлайн» − сервіс дистанційної подачі документів для приєднання до умов договорів на постачання природного газу та електричної енергії.

 

«Цей сервіс дозволяє дуже швидко і за спрощеною процедурою подати заявку до ТОВ «Закарпаттяенергозбут», прикріпивши необхідні документи. Крім того, наші спеціалісти супроводжуватимуть кожного клієнта, консультуватимуть і допомагатимуть на кожному етапі приєднання», − наголосила Наталія Німець.

 

Оновлено також і мобільну версію сайту. Проте модернізація ще триває, і якщо у споживачів виникнуть слушні пропозиції щодо вдосконалення ресурсу, на них чекатимуть за адресою, вказаній на сайті.

New_site_ZEZ Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.