23.09.2021
Всі новини

Допомагати тим, хто цього потребує: Група компаній Tolk долучається до Міжнародного тижня глухих людей

 Tolk

23 вересня за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жестових мов. І саме в цей день Всесвітня федерація глухих відзначає 70-річчя зі дня свого створення.

Проте не лише у такі урочисті дні слід згадувати про те, що є спільнота глухих людей, які мають свою рідну жестову мову та самобутню культуру. Важливо пам’ятати щодня, що є люди, які потребують нашої уваги та допомоги.

Група компаній Tolk прийняла рішення системно допомагати людям з інвалідністю на слух. Так, наприкінці серпня було профінансовано тижневий відпочинок та оздоровлення 85 ветеранів УТОГ на базі навчально-відновлювального центра. Готується до підписання Договір з регіональним відділенням організації про постачання енергоресурсів за спеціальними пільговими цінами. Здійснюється благодійна допомога за окремими потребами членів УТОГ. Tolk взяв на себе витрати, пов’язані з проведенням заходів до Міжнародного дня глухих. 

«Tolk готовий допомагати тим, хто цього потребує. Особливо людям, що належать до незахищеної категорії, — відзначив СЕО Групи Tolk Володимир Крупко. — Тому ми будемо продовжувати традиції благодійництва, поглиблюючи наше співробітництво з такими спільнотами».

Цього року Всесвітня федерація глухих запровадила Міжнародний тиждень глухих людей, який завершується 26 вересня – у Міжнародний день глухих. Основною темою заходів є лозунг «Права глухої людини в часи кризи». Цю ж назву має соціальний захід, який відбудеться 26 вересня в Києві біля Арки Дружби народів у Центральному парку культури та відпочинку.

Запрошуємо до приєднання!

Ми жестомовимо за права глухих!
 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.