22.12.2021
Всі новини

Група постачальників енергоресурсів Tolk та ГО «Розвиток ІТ освіти» підписали Меморандум про партнерство

 Tolk

Вчора, 21 грудня група компаній-постачальників енергоресурсів Tolk та Громадська організація «Розвиток ІТ освіти» підписали Меморандум про партнерство. Сторони домовились про співпрацю у розвитку IT-технологій для формування нових напрямів та створення майбутніх робочих місць для українських студентів у вітчизняних компаніях.

 

«Ми вражені рівнем освіти студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ ім. І. Сікорського, – відзначила при підписанні Меморандуму директор ТОВ «АВГУСТА» (Група Tolk) Ірина Береснєва. – І щиро бажаємо, щоб свій високий інтелектуальний потенціал вони реалізовували тут, в Україні. Наразі ми розглядаємо формати грантових програм для учасників проєктів».

 

Крім призначення грантової підтримки, Ірина Береснєва висловила готовність створення умов для проходження стажування студентів у компаніях, що входять до Групи.

 

«Партнерство з компаніями-лідерами ринку – це найкращий спосіб імплементації майбутніми IT-фахівцями своїх знань та навичок у конкретні бізнес-процеси, − підкреслив  голова правління ГО «Розвиток IT освіти» Олександр Ролік. – Це унікальна можливість втілити у життя свої напрацювання у межах реалізації задачі відомого роботодавця, отримати свій перший досвід у професійній кар’єрі».

 

Напередодні спільний Меморандум про партнерство було підписано між ГО «Розвиток IT освіти» та Міністерством цифрової трансформації України, а також IT компанією Luxoft Ukraine.

 

Нагадаємо, що «Розвиток IT освіти» – це громадська організація випускників ФІОТ НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського, яка має на меті розвиток технологічної інфраструктури та IT-нетворку в Україні для зменшення відтоку студентів IT-спеціальностей за кордон. Серед проєктів організації – створення на базі КПІ Хаба ФІОТ, Інтелектуального Роботодрому та Смарт-парку. Партнерами «Розвиток IT освіти» виступають великі українські IT-компанії, серед яких є Genesis, Netcracker, Luxoft, Global Logic, SoftConstruct, Cisco та інші.

 

Група постачальників енергоресурсів Tolk, до якої входять ТОВ «Августа», ТОВ «Волиньелектрозбут» та ТОВ «Закарпаттяенергозбут» – це провідний гравець ринку постачання енергоресурсів в Україні.

Група Tolk – це 870 000 задоволених споживачів, 382 професійних співробітників,

3 759 306 925 кВт⋅год поставленої електроенергії у 2021 році та 3 052 195 м3 поставленого природного газу за 2021 рік.

 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.