24.05.2022
Всі новини

Група Tolk підтримує впровадження «зеленої» енергетики в Україні

 Tolk

Група Tolk послідовно впроваджує використання «зеленої» енергетики, підтверджуючи свій стратегічний напрям екологічної і соціальної відповідальності. Саме тому в енергетичному балансі Групи постійно збільшується питома вага електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел.Про це свідчить і черговий контракт, підписаний з виробником сонячної електроенергії про пряму закупівлю у нього «зеленої» енергії та подальше її постачання споживачам Групи.

 

«Зазвичай ми регулярно здійснюємо закупівлю «зеленої» електроенергії у ДП «Гарантований покупець», – розповідає СЕО Групи Tolk Володимир Крупко. – Але зараз, оцінюючи ринок, ми вийшли також і на прямі стосунки з виробниками електрики з сонячної енергії. Таке рішення є виграшною стратегією для всіх зацікавлених сторін». 

 

Виробники отримують «живі кошти» від Tolk за вироблену енергію у повному обсязі, за ринковою ціною (проте як «Гарантований покупець» останнім часом сплачує лише 15-20% коштів власникам фотогальванічних станцій, решта зараховується як борг з невідомим терміном погашення). Це дозволяє генераціям виконувати свої зобов'язання перед кредиторами без посилання на форс-мажорні обставини або інші чинники.

 

Збільшуючи коло виробників електроенергії та укладаючи з ними довгострокові договори, Група Tolk підвищує таким чином надійність та стабільність постачання.

 

Споживачі, що є клієнтами Групи, отримують ресурс, необхідний їм для вирішення виробничих і побутових питань, свідомо дбаючи про збереження довкілля.

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.