22.09.2021
Всі новини

Група Tolk відстоює права споживачів

 Tolk

Група Tolk продовжує послідовно виконувати свою соціальну місію – захищати права споживачів, забезпечуючи їх якісними енергоресурсами за справедливими цінами.

Директорка компанії ТОВ «Закарпаттяенергозбут» − компанії-учасниці Групи Tolk Наталія Німець − взяла участь у форумі «Україна 603,7», присвяченому питанням безпеки людини, громади та суспільства. У діалозі з представниками центральної та місцевої влади, народними депутатами, українськими та іноземними експертами, дипломатами, представниця Tolk привернула увагу до проблеми енергозабезпечення Закарпаття.

Наталія Німець відзначила, що з 1 жовтня існує великий ризик незабезпечення побутових споживачів Закарпатської, а також частково Івано-Франківської та Львівської областей електричною енергією у повному обсязі. Таке може статися через те, що у новій моделі фінансового ПСО відсутня торговельна зона «Острів Бурштинської ТЕС», що означає неможливість закупівлі електроенергії для потреб фізичних осіб на території Бурштинського енергоострова. Ця проблема потребує термінового вирішення на державному рівні для запобігання осінніх та зимових «віялових» та аварійних відключень.

Ще одне важливе питання, яке залишається неврахованим у новому ПСО − це відсутність пільгових тарифів для негазифікованих будинків та квартир, обладнаних електроопалювальними установками, зауважила директорка «Закарпаттяенергозбут». Це важливо з огляду на той факт, що п’ята частина населення Закарпатської області мешкає у гірських населених пунктах, де взагалі немає газопостачання, а сам регіон є єдиним в Україні, де повністю відсутнє централізоване теплозабезпечення. Тому питання пільг на електроенергію для опалення в регіоні є вкрай суттєвим.

«Сподіваємось на сприяння Уряду у пошуку рішення щодо надання субсидій на наступний опалювальний сезон. А також на підтримку наших інших пропозицій щодо захисту споживачів та забезпечення функціонування енергосистеми України, які ми напрацювали разом із колегами», − наголосила Наталія Німець. 
 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.