05.10.2021
Всі новини

Група Tolk вимагатиме відшкодування фінансових втрат через дії “Енергоатому”

 Tolk

НАЕК “Енергоатом” раптово заявила про зниження на 20% обсягів електроенергії, що постачається в період з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року. 

Зазначені обсяги електроенергії було заздалегідь продано державною компанією на аукціоні “Української енергетичної біржі”. Таке раптове зниження обсягів енергії не тільки принесе трейдерам і постачальникам серйозні фінансові втрати, але й в цілому дискредитує НАЕК.

“Ми отримали лист від “Атома” (НАЕК “Енергоатом”). Вони скорочують обсяги на 20%, але ці обсяги вже продані кінцевим споживачам до кінця року. До цього подібними діями себе дискредитував “Центренерго”, тепер − “Атом”. Як після цього брати участь в довгих аукціонах державної генерації?”, − ставить запитання СЕО Групи постачальників енергоресурсів Tolk Володимир Крупко.

Зниження обсягів наданої електроенергії “Енергоатом” мотивує необхідністю в додаткових ресурсах для виконання збільшених зобов’язань по ПСО, що, на думку керівника Tolk, не відповідає дійсності. Тому Група Tolk готує юридичну позицію і вимагатиме відшкодування втраченої вигоди.

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.