20.09.2021
Всі новини

Група Tolk збільшує свою частку у постачанні електроенергії

 Tolk

Група компаній Tolk збільшує свою частку у постачанні електроенергії для малого та середнього бізнесу, а саме серед виробників пакування та обладнання для харчової промисловості.

14-16 вересня Група компаній Tolk взяла участь у 29-й міжнародній виставці INPRODMASH, яка щороку збирає виробників обладнання та пакування для хлібопекарської, молочної, м’ясопереробної, консервної промисловості, ліній розливу напоїв, перероблення овочів та фруктів, виготовлення морозива. Цього разу на виставці зібралось понад сотню експонентів.

«Група Tolk ретельно проаналізувала список учасників та розробила для них адресні бізнес-пропозиції. Завдяки цьому ми за три дні виставки провели 72 зустрічі з підприємствами, для яких вартість електроенергії має велику питому вагу у собівартості продукції. За запитом від 29 компаній ми вже зробили індивідуальний розрахунок економії електроенергії. А з чотирма з них увійшли у стадію обговорення умов укладання угод», – розповів Олег Наумик, заступник директора ТОВ «Августа» – компанії-учасниці Групи.

Одним із принципів бізнесу Групи Tolk є побудова партнерських відносин з клієнтом. Саме тому  для своїх клієнтів Tolk – крім справедливих цін на енергоресурси та якісного цілодобового сервісу – здійснює безкоштовну юридичну підтримку та проводить енергоаудит компанії клієнта задля впровадження енергозаощадження. 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш спрятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Успішно