09.07.2021
Всі новини

Інтеграцію європейської та української енергосистем заплановано на 2023 рік

 Tolk

Процес інтеграції європейської й української енергосистем планується завершити у 2023 році. Про це було оголошено на українсько-словацькому енергетичному форумі, що відбувся днями на Закарпатті.

“Інтеграція енергоринків України та ЄС – це взаємовигідний процес, який матиме вплив на енергетику всього регіону. Факт синхронізації з ENTSO-E – це своєрідна точка неповернення. Тоді ми точно зможемо стверджувати, що ми є частиною енергосистеми Європи”, - відзначив під час свого виступу Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Значну частину процесу інтеграції більшою мірою вже завершено, тепер залишилось кілька етапів, серед яких – з’ясування технічних умов фізичного об’єднання енергосистем та проходження ізольованого режиму у 2022 році для тестування в режимі реального часу без приєднання до енергосистеми Росії. Вже у 2023 році має відбутися повне об’єднання енергосистеми України та Європи.

Учасники форуму певний час присвятили обговоренню можливостей для економічного зростання Західного регіону України через забезпечення конкурентних ринків електричної енергії та природного газу. Зараз, як відомо, Закарпаття лишається одним із найбільших енергодефіцитних регіонів України.

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.