16.07.2021
Всі новини

Ірина Береснєва: Маніпуляції з цінами на електроенергію − свідоцтво про наміри монополізації ринку

 Tolk

Липнева «маніпуляція» цінами на електроенергію, яка призвела до різкого зниження цін на РДН, ризикує повторитися, якщо регулятор і держава не переглянуть законодавчу базу, а також не почнуть притягати до відповідальності «безглуздих жонглерів» ціною на електроенергію. Про це заявила директор ТОВ «Августа» (Група постачальників енергоресурсів Tolk) Ірина Береснєва.

Зазначені маніпуляції, на її думку, є частиною безперервних спроб окремих компаній повернути ринок електроенергії під свій контроль, які відбуваються від самого його впровадження.

«Наступною причиною − і вона не менш важлива − є незбалансованість системи, в результаті якої ми маємо неймовірний профіцит електроенергії на РДН. Це, своєю чергою, вигідно окремим генераціям, які можуть маневрувати потужностями й розвантажуватися для отримання «фінансових привілеїв» просто з повітря», − підкреслила Береснєва.

Вона також вважає, що позитивно вплинути на розвиток вільного ринку можна, відв'язавши ціни на ньому від показників РДН та перейшовши на фіксовану ціну поставки, сформовану на підставі двосторонніх договорів.

Детальніше про ситуацію на ринку та рекомендації щодо її покращення читайте за посиланням: https://bit.ly/3xKV7j6

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.