30.05.2021
Всі новини

Кабмін доручив реструктуризувати борги тепловиків

 Tolk

Кабінет міністрів України доручив ряду міністерств спільно з НАК «Нафтогаз» реструктуризувати борги підприємств теплокомуненерго, залучених до виконання спецобов’язків з теплопостачання. Також доручено врегулювати судові суперечки щодо боржників та забезпечити суб'єкти ТКЕ газом. Відповідне протокольне доручення за ініціативою міністра енергетики Германа Галущенко дано на засіданні уряду 26 травня 2021 року.

 

Мінрегіон, Мін'юст, Міненерго спільно з НАК «Нафтогаз» мають, зокрема, забезпечити укладання договорів на реструктуризацію боргів підприємств ТКЕ. Відбуватися це має в рамках меморандуму про взаєморозуміння стосовно врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води з урахуванням правил ринку газу, в тому числі щодо зобов'язання повного і своєчасного розрахунку з попереднім постачальником в разі його зміни.

 

Також правлінню НАК спільно з Мін'юстом та Мінрегіоном доручено врегулювати судові суперечки щодо підприємств-боржників ТКЕ, задіяних в ПСО щодо забезпечення теплом, й не допустити накладання арештів на їх рахунки.

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.