25.04.2022
Всі новини

Модульні будівлі та мобільні сонячні електростанції: група компаній Tolk пропонує нові напрями співпраці

 Tolk

Встановлення модульних будівель із контейнерів та мобільні сонячні електростанції – нові напрями діяльності, які з огляду на ситуацію в країні та актуальну потребу, пропонує Група компаній Tolk. Ці послуги вже можна замовити, звернувшись до фахівців компаній.


Житло, офіс, склад – наразі потреби в будівлях для відповідного призначення потрібні не тільки в регіонах, які зачепила російська агресія, але і в місцях проживання внутрішньо переміщених осіб. Саме тому Група Tolk у співпраці з партнерами пропонує встановлення модульних будівель з контейнерів, зведення яких не потребує суттєвих затрат часу та зусиль.


Другий напрям діяльності – мобільні сонячні електростанції. Tolk має досвід у проєктуванні та встановленні сонячних електростанцій, але наразі більша потреба саме в мобільних джерелах виробництва електроенергії, які можна використовувати як стаціонарно, так і в разі потреби легко транспортувати та під'єднати для роботи в будь-якому місці, де немає стаціонарної електромережі.


Більше інформації про всі ці напрями діяльності Групи компаній Tolk – на офіційному сайті за посиланням: //bit.ly/3vtpfPR


Також дізнатися умови, особливості зведення та функціонування модульних будівель із контейнерів та мобільних сонячних електростанцій можна за номером телефону: 0800331833.

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.