29.03.2022
Всі новини

Підтримай енергетичний фронт — сплати за спожиту електроенергію!

 Tolk

Рівень розрахунків на енергоринку під час війни впав на 60%. Зокрема, 30% з них – через несвоєчасну сплату послуг населенням. Такі дані навів міністр енергетики.

 

Безумовно, є об’єктивні причини: знищено інфраструктуру, зупинились заводи, люди вимушені були евакуюватися у безпечні місця — по Україні та закордон.

 

Але є й суб’єктивні причини. І дуже важливо, щоб у тих регіонах, де нема бойових дій, люди вчасно сплачували свої зобов’язання за постачання енергоресурсів. Бо підтримка енергосистеми України зараз критично важлива.

 

Група Tolk звертається до своїх споживачів із закликом про підтримку енергетичного фронту країни. Тільки злагодженими — економічними та військовими —- діями, ми наблизимо перемогу над ворогом!

 

Аби Ви були у більшій безпеці, нагадуємо, що сплатити рахунки можна і у дистанційний спосіб та без комісій. Це можна зробити через особистий онлайн-кабінет споживача або за допомогою платіжних сервісів таких як iPay, EasyPay, LiqPay, Portmone, мобільний додаток Monobank, або з мінімальними нарахуваннями — через ПриватБанк, МТВ Банк, Укрпошту та MonoPay.

Наблизь перемогу! Підтримай енергетичний фронт!

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.