15.03.2023
Всі новини

Стабільність, досвід, компетенція: компанії «Закарпаттяенергозбут» (Група Тоlk) сьогодні 5 років

 Tolk

Рівно 5 років тому, 15 березня 2018-го, на виконання закону «Про ринок електричної енергії» була зареєстрована в Закарпатській області компанія ТОВ «Закарпаттяенергозбут». За ці роки енергопостачальне товариство пройшло шлях становлення, утвердження та розвитку. Команді довелося багато працювати, вивчати ринок в умовах нового законодавства, а ще – виконувати свої функціональні обов’язки в умовах найважчого випробування в цивілізованому світі – повномасштабної війни. Але сьогодні ми можемо цілком стверджувати, що досвід компанії в царині енергопостачання Закарпаття нині найпотужніший, його діяльність помітна на всіх рівнях, його соціальні проєкти відомі за межами країни. Тож сьогодні коротко – словами самих працівників – говоримо про основні віхи з життя товариства.   

 

П’ять років копіткої роботи в умовах нового ринку, отже, нового законодавства, нових вимог та умов – це було і є нелегко, але це неймовірно цікавий досвід, і результат сьогодні дозволяє говорити про те, що ТОВ «Закарпаттяенергозбут» є найпотужнішим постачальником електроенергії на Закарпатті. Нові проєкти, які втілює компанія та Група Tolk, дозволяють говорити про новий досвід, нові перспективи та горизонти, каже директорка товариства Наталія Німець і додає, що в той самий час вистачало й випробувань: «Перед нами за ці роки постало багато викликів, і серед них – пандемія COVID та повномасштабна війна росії проти України, коли довелося працювати не те, що в непередбачуваних, а в стресових умовах. Але ми вистояли, працюємо, розвиваємось, в першу чергу завдячуючи командній роботі та взаємопідтримці. Ми відкриваємо нові напрями діяльності, виходимо на європейський ринок, і сьогодні Tolk  – це звучить справді гордо»!

 

Ярослав Габор очолює найбільший Центр обслуговування клієнтів товариства – в Ужгороді. Тут завжди людно, працівники вітають споживачів, надають роз’яснення, показують нові термінали для оплати, радять шерити документи через Дію тощо. Прийом споживачів відбувається за електронною чергою. Загалом у приміщенні панує дружня й невимушена атмосфера – і так щодня. «Я очолюю один із ЦОКів, який входить до мережі сучасних Центрів обслуговування клієнтів по всій області, що надають весь спектр послуг товариства, – додає Ярослав Габор. – У кожному такому центрі можна укласти угоди, отримати рахунки, уточнити будь-яку інформацію щодо електропостачання, формування рахунків, оплати – і все це в сучасних умовах, швидко, якісно, на найвищому рівні». 

 

Найвищий рівень обслуговування демонструє нині й найбільший за кількістю споживачів, яким надає послуги, Центр обслуговування клієнтів у Мукачеві. ЦОК було створено для зручності споживачів відповідно до адміністративної реформи, і так вийшло, що він об’єднав три великі райони Закарпаття – Свалявський, Мукачівський та Воловецький. Відповідно, на плечі команди підрозділу лягла велика кількість роботи. «Якщо тільки уявити собі обсяг завдань, які сьогодні ми виконуємо, то іноді страшно стає – як справляємося? – каже очільниця ЦОКу Наталя Штемак. –  Але насправді нема нічого страшного, коли поряд з тобою професіонали, люди, які не бояться складнощів, бо розуміють, що будь-яку роботу можна виконати, якщо є знання, бажання та досвід. А ще коли є взаємопідтримка в команді, а вона відчувається на всіх рівнях. Повірте, коли тебе «чують» і підставляють плече, можна гори звернути, а в нашій Tolkовій команді це є!»

 

Вагомий напрям товариства – співпраця з бізнес-клієнтами. Тут потрібні неабиякий досвід роботи в енергетичній галузі, організаційні навички та вміння комунікувати. Усім цим володіє очільниця відділу супроводу споживачів вільної ціни ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Вікторія Вишневська, яка каже, що для команди відділу немає поняття обідньої перерви чи завершення робочого дня, якщо клієнт потребує консультації: «Якщо споживачі приходять в обідню перерву чи після роботи – ми залишаємося, щоб допомогти, у разі потреби виїжджаємо на підприємство чи в установу, завжди готові проконсультувати, порадити. Цей зв'язок зі споживачем є дуже важливим, бо якщо ми відповідаємо, то це значить, що ми поряд, ми працюємо, ми на місці – це і є найголовніше для споживача. Як кажуть, 24 на 7 і цілорічно. Споживач має відчувати, що ми цінуємо його»!

 

«Ми не тільки поряд, а й видеремся на найвищу гору, навіть у лютий сніг та мороз, якщо треба клієнтові допомогти, проконсультувати, надати допомогу, – з посмішкою додає очільниця Тячівського ЦОК Тетяна Остолош. – Тут, у долині, цвітуть крокуси, а ми щойно мали зустріч із нашими партнерами на Драгобраті, де сніг за коліно. І це – не проблема, головне – порозуміння та співпраця, і я щиро вірю, що партнери цінують наші зусилля».

 

Каріна Вашкеба створювала і налагоджувала в товаристві кол-центр, а зараз керує і ним, і роботою інформаційно-консультаційного центру. Завдяки її терпеливості та водночас наполегливості споживачі області щодня отримують фахову допомогу з питань електропостачання: «Фахівці ТОВ «Закарпаттяенергозбут» прийняли за п’ять років час понад 273 тисячі телефонних дзвінків, надали відповіді майже на тисячу звернень у письмовому форматі, підготували сотні консультацій для громадськості. Комунікація – це титанічна робота, але я впевнена, що споживачі цінують її, відчувають, що ми готові допомогти, роз’яснити, вирішити будь-яке їхнє питання, що пов’язане з електропостачанням».  

 

Владислав Мартиненко – головний бухгалтер ТОВ «Закарпаттяенергозбут», переїхав до Ужгорода з Бердянська і працює в компанії з серпня 2022 року. Каже, знайшов на Закарпатті нову домівку і радий, що його тепло прийняли в колективі: «Я починав працювати в умовах нового податкового кодексу, і тоді я бачив, що молоді амбіційні бухгалтери та економісти швидко адаптувалися до його норм та вимог. Так само зараз команда ТОВ «Закарпаттяенергозбут» працює в рамках нового ринку електроенергії, і я бачу, як швидко молоді й активні люди справляються із завданнями, і це мені дуже імпонує». 

 

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» сьогодні входить до когорти соціально відповідального бізнесу області. Тут радо сприймають, розробляють та втілюють соціальні ідеї, підтримують гуманітарні ініціативи на рівні держави та краю, долучаються до проєктів, спрямованих на підтримку соціально незахищених родин, внутрішньо переміщених осіб, людей із інвалідністю. А ще працівники товариства волонтерять і донатять на ЗСУ: «Якби ви тільки бачили очі дітей, яким ми допомагаємо – дивишся в них, і хочеться небо пригорнути! – каже Іван Черничко, начальник Хустського ЦОК. – Група Tolk  обладнала для діток у Центрі «Домашнє тепло» на Хустщині та для школярів із родин внутрішньо переміщених родин, котрі живуть на базі Нижньобистрівської гімназії, комп’ютерний клас, відтак допомогли з облаштуванням будівлі для діток, ігрової кімнати, організовуємо різноманітні майстер-класи, тренінги, заняття… Про ці справи ми мало говоримо, але вони гріють наші серця».

 

Оцінює п’ятирічну роботу компанії СЕО Групи компаній Tolk Володимир Крупко: «За ці 5 довгих, непростих років звичайна нова юридична особа сектору енергетики перетворилася на великого гравця ринку електричної енергії України, фактично єдиного постачальника електроенергії для всього Закарпатського регіону – у ТОВ «Закарпаттяенергозбут», що обслуговує майже мільйон громадян України! Завдяки наполегливій праці усього колективу товариства налагоджені всі бізнес-процеси, які необхідні для повноцінного постачальника електричної енергії, особливо в частині взаємодії зі споживачем. А долучення ТОВ «Закарпаттяенергозбут» у 2021 році до Групи постачальників енергоресурсів Tolk ще більше посилило його позиції на ринку завдяки спільному доступу до ресурсу, спільному прогнозуванню та використанню сучасних digital-рішень. Світле майбутнє кожного мешканця Закарпатського регіону завжди буде «освітлене» завдяки невпинній та старанній роботі ТОВ «Закарпаттяенергозбут»!»

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки. 

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Відправити запит

Передзвоніть мені
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Поставки в кожен куточок України
flash!
flash_white flash_white
м. Київ
flash_white flash_white
Закарпатська обл.
flash_white flash_white
Волинська обл.
flash_white flash_white
Київська обл.
flash_white flash_white
Вінницька обл.
flash_white flash_white
Дніпропетровська обл.
flash_white flash_white
Донецька обл.
flash_white flash_white
Запорізька обл.
flash_white flash_white
Луганська обл.
flash_white flash_white
Львівська обл.
flash_white flash_white
Миколаївська обл.
flash_white flash_white
Одеська обл.
flash_white flash_white
Рівненська обл.
flash_white flash_white
Харківська обл.
flash_white flash_white
Херсонська обл.
flash_white flash_white
Житомирська обл.
flash_white flash_white
Івано-Франківська обл.
flash_white flash_white
Кіровоградська обл.
flash_white flash_white
Полтавська обл
flash_white flash_white
Сумська обл.
flash_white flash_white
Тернопільська обл.
flash_white flash_white
Хмельницька обл.
flash_white flash_white
Черкаська обл.
flash_white flash_white
Чернігівська обл.
flash_white flash_white
Чернівецька обл.
*крім тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.