05.05.2022
Всі новини

Стабільність, якість, надійність – головні переваги Групи Tolk

 Tolk

Група постачальників енергоресурсів Tolk і в умовах воєнного стану продовжує цілодобово забезпечувати електроенергією і теплом лікарні та пожежні частини, військові підрозділи та адміністративні будівлі, об’єкти промисловості та оселі громадян.


Побутові споживачі та бізнес-клієнти Tolk завжди впевнені в якості послуг Групи, їхній надійності та стабільності.
Крім сумлінного виконання своїх безпосередніх обов’язків щодо постачання електроенергії та газу, Група Tolk активно сприяє економічній підтримці держави. Так, повністю та вчасно сплативши всі податки до бюджету, компанії Групи додатково переказали на прискорення перемоги  понад 1 млн гривень.


Зараз Група Tolk схвалила рішення про цільове виділення коштів на благодійність. З кожного рахунку, сплаченого непобутовими споживачами всіх компаній Групи, перераховуються суми до Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям».
Ці кошти скеровуються на забезпечення проживання і харчування дітей, внутрішньо переміщених осіб, на організацію доставки медикаментів, товарів першої необхідності та багато іншого.


Підтримуємо разом тих, хто потребує турботи та допомоги!

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk
Крок 1
Вибір тарифу
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Вибір тарифу

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заяву-приєднання, надати документ, що підтверджує право власності та РНОКПП.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки.

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.