Tolk долучається до всеукраїнських ініціатив з працевлаштування молоді
На яку роботу сьогодні можуть влаштуватися молоді люди після закінчення навчання? Які актуальні потреби підприємців у кваліфікованих випускниках навчальних закладів? Про це йшлося днями в Ужгороді, під час регіонального форуму «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії» від Українського молодіжного фонду, участь у якому взяли, крім молоді, численні роботодавці області, серед яких і ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Група Tolk).
Як прозвучало під час заходу, проєкт надзвичайно актуальний, адже часто випускникам важко знайти перше місце роботи, а в умовах війни це відчувається ще гостріше. Саме тому метою програми й визначена підтримка молоді в реалізації її соціально-економічного потенціалу та підвищення рівня економічної самостійності через створення нових чи додаткових робочих місць.
Присутнім презентували грантовий конкурс, який передбачає фінансування працевлаштування молоді від 16 до 21 року на три місяці для стажування. За цей час молоді люди мають можливість показати свої можливості і, з огляду на них, роботодавець надалі вже зможе взяти молодого працівника на постійну роботу.
Під час панельної дискусії в рамках форуму присутні ознайомилися з актуальними потребами підприємців у кваліфікованих випускниках професійно-технічної освіти, дізналися на яку роботу сьогодні можна влаштуватися після закінчення навчання.
«Компанії Групи Tolk долучаються до всіх ініціатив з працевлаштування, у тому числі працевлаштування молоді, – розповіла заступниця директора ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія Петро. – Ми покладаємо великі надії на активну та свідому молодь, яка прагне вчитись, опановувати нові знання, будувати кар’єру. Все це ми й пропонуємо і, відповідно, за кожної можливості інформуємо потенційних працівників про перспективи працевлаштування в таких потужних компаніях, як ті, що входять до Групи Tolk».
Форум був побудований так, що присутні могли не лише ознайомитись із новою та корисною інформацією, а й випробувати свої сили. Приміром, для молоді організатори провели практичний тренінг "Як знайти перше робоче місце та досягти кар’єрного росту", а роботодавці, своєю чергою, працювали над завданням "Як створити ефективну програму для працевлаштування молоді".
Наприкінці присутні обмінялися контактами для подальшої взаємодії.