04.01.2022
Всі новини

Tolk пропонує споживачам берегти довкілля і відмовлятися від паперових рахунків

 Tolk

Щорічно на планеті вирубують понад 15 млрд дерев, кожне п'яте дерево скеровують на виробництво паперу – такі дані наводять вчені. На виробництво 1 пачки паперу формату А4 потрібно 8 кілограмів деревини. І це тільки півтисячі аркушів або ж паперових рахунків. А скільки потрібно для мільйона споживачів? Чи для мешканців усієї України? 

З огляду на ці цифри і з метою збереження довкілля група компаній Tolk активно долучається до екологічного менеджменту – для зменшення кількості паперу, який використовується. Тому ми пропонуємо всім споживачам електроенергії та газу відмовлятися від паперових рахунків і користуватися виключно електронними!

Відмовитися від паперових рахунків, а отже, заощадити папір та вберегти якомога більшу кількість дерев від вирубування дуже легко: достатньо почати користуватися сучасними дистанційними сервісами постачальників, зокрема, Особистими кабінетами.

В кожному такому кабінеті є можливість відмовитися від паперового рахунку і контролювати нарахування в електронному варіанті. Це зручно, адже контролювати споживання, бачити нарахування, навіть оплачувати рахунки можна в мобільному телефоні чи на комп’ютері. А це, своєю чергою, економія часу та додаткова можливість уберегти себе та рідних від інфекційних недуг.

Щоб полегшити відмову від паперового рахунку, на сайті кожного постачальника, що входить до Групи компаній Tolk, розміщена відповідна інформація. Також кожен побутовий споживач може звернутися до постачальника через кол-центр чи інформаційно-консультаційний центр і уточнити порядок дій для користування тільки електронними рахунками за спожиту електроенергію.

Група компаній Tolk вдячна всім за збереження довкілля. Разом подбаємо про наше спільне майбутнє!  
 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.