03.09.2021
Всі новини

Tolk завжди готовий дбати про незахищених людей

 Tolk

Наприкінці серпня та початку вересня у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ у Пущі-Водиці було незвично багатолюдно. Таке тут відбувалося вперше за останні два роки.

Це проходили курс активної реабілітації 85 жінок та чоловіків з інвалідністю на слух. Вони з’їхалися сюди з різних куточків України, щоб мати змогу поправити здоров’я та отримати безцінну розкіш на сьогоднішній день – живе спілкування.
 

Проте і цей захід для людей похилого віку навряд чи відбувся, якби не благодійна допомога Групи компаній Tolk з фінансування їх оздоровлення та реабілітації.

На урочистому заході, присвяченому завершенню перебування ветеранів на відпочинку, свою святкову програму представив театр «Райдуга» Культурного центру УТОГ. 

Зі словами вдячності до представника Tolk – директора компанії «Августа» Ірини Береснєвої звернулися Голова Всеукраїнської громадської організації УТОГ Ірина Чепчина та заступник Голови Віктор Шевчук.

«Tolk завжди готовий підтримувати та турбуватись про незахищених людей нашої держави та дарувати їм радість спілкування, – зазначила у відповідь Ірина Береснєва.  – Благодійна допомога, що була надана нами – це маленька можливість проведення оздоровлення та відпочинку саме для тих, хто працював наполегливо та продуктивно протягом довгого періоду часу та заслуговує на це понад усіх… Це є лише нашим першим кроком, і сподіваюсь, початком довгої співпраці», – підкреслила директор ТОВ «Августа».

На завершення святкового вечора ветерани отримали корисні подарунки від Tolk. 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.