16.03.2022
Всі новини

Україна стала членом енергетичного Євросоюзу

 Tolk

Сьогодні Українська енергетична система синхронізувалася з енергомережею континентальної Європи ENTSO-E. Це ще одна перемога, ще один надзвичайно вагомий здобуток нашої держави. Це і є той самий «енергетичний безвіз» із Європейським Союзом, над яким упродовж кількох останніх років працювала потужна команда українських енергетиків, дипломати, влада та європейські фахівці. 


З моменту від’єднання в перший день війни від росії та білорусі, українська енергосистема пройшла численні випробування - максимальні та мінімальні навантаження, відключення, пов’язані з бойовими діями, перемикання і балансування. Такі стресові тести довели: українська енергосистема – одна з найбільш стабільних у Європі, і відтепер електроенергія вільно перетікатиме з України в ЄС і навпаки. 


Відтепер українська енергомережа стане ще стабільнішою та стійкішою до викликів. 
Група компаній Tolk висловлює щиру вдячність командам Міністерства енергетики, Укренерго, працівникам підприємств генерації за їхню титанічну роботу, високий професіоналізм, за те, що зробили все для наближення України до Європи!  
Підтримуємо вас та спільно працюємо над енергетичною незалежністю нашої держави!

Слава Україні!

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.