26.07.2021
Всі новини

Володимир Крупко: Переваги Групи Tolk – комплексний підхід та партнерські відносини зі споживачами

 Tolk

Група постачальників енергоресурсів Tolk пропонує комплекс послуг для споживачів, а також в планах – впровадження низки ініціатив для своїх клієнтів до кінця 2021 року. Про це розповів в інтерв’ю Delo.ua СЕО Групи Tolk Володимир Крупко.

Однією з переваг є конкурентна ціна. Закупівля Групою відразу великого обсягу енергоресурсів дозволяє більш ефективно формувати покупну вартість продукту.

«У нас прямі договори на покупку безпосередньо з генераціями», − зазначив CEO Tolk Володимир Крупко.

На кінцевій ціні для споживачів також позитивно позначається оптимізація всіх процесів усередині Групи, що знижує адміністративне навантаження на вартість послуг.

Як зазначив СЕО Групи, вже до кінця поточного року буде реалізована низка ініціатив, зокрема, енергоаудит для клієнтів Tolk, спрямований на зниження витрачання енергоресурсів, партнерський проєкт з енергоефективності із застосуванням енергозберігаючих технологій − впровадження LED-освітлення на виробничих об'єктах клієнтів Tolk. Третя ініціатива − проєктування і будівництво «під ключ» мікросонячних електростанцій для приватних домогосподарств.

Детальніше з сервісами Групи та умовами співробітництва читайте в інтерв’ю за посиланням: https://bit.ly/3i5swOQ

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш спрятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Успішно