18.08.2021
Всі новини

Як уникнути автоматичного арешту коштів на банківських рахунках?

 Tolk

З минулого місяця банкам дозволено автоматично накладати арешт на банківські рахунки боржників за житлово-комунальні послуги на вимогу державних і приватних виконавців. Відповідний наказ затверджено Міністерством юстиції України:  https://bit.ly/3m8UbSu

Для споживача це означає, що у разі накопичення боргів за житлово-комунальні послуги, кошти на його банківському рахунку можуть бути арештовані в автоматизованому режимі (один рахунок боржника в одному банку). 

Група Tolk нагадує, що у разі виникнення заборгованості за електроенергію чи природний газ, необхідно вчасно її ліквідувати й сплатити за спожиті комунальні послуги. Інакше це може стати причиною для вимушеного подання до суду, що в кінцевому результаті призведе до арешту рахунків.

Звертаємо увагу споживачів, що в разі стягнення заборгованості через суд доведеться сплатити, крім неї, ще й судові витрати. Саме тому просимо не зволікати з оплатою! 

Нагадуємо також про можливість реструктуризації заборгованості за спожиті енергоносії у випадку, якщо через складні життєві обставини у Вас немає можливості сплатити всю суму одразу.

У разі, якщо у Вас виникатимуть запитання, звертайтеся, будь ласка, до кол-центрів компаній Групи Tolk:
0 800 505 960 ("Закарпаттяенергозбут")
0 800 300 521 ("Волиньелектрозбут")
0 800 331 833 ("Августа")

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk
Крок 1
Вибір тарифу
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Вибір тарифу

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заяву-приєднання, надати документ, що підтверджує право власності та РНОКПП.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки.

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.