13.10.2021
Всі новини
Завдяки «Офісу простих рішень та результатів» вдалося вирішити проблему безперебійного постачання електроенергії споживачам Закарпаття
 Tolk

Діяльність ТОВ «Закарпаттяенергозбут» у рамках нової моделі ПСО, загроза дефолтного стану для постачальника, ризик переведення споживачів Закарпаття до постачальника останньої надії, що потягло б за собою підвищення для всіх тарифів на електроенергію – ці гострі питання були порушені під час круглого столу в Ужгороді, ініційованого «Офісом простих рішень та результатів» Михайла Саакашвілі, який відбувся 8 жовтня. Уже за кілька днів проблему вдалося вирішити!

Нагадаємо, організатором круглого столу виступив керівник Закарпатського «Офісу простих рішень та результатів» Влад Антіпін. Долучилися до зустрічі представники компаній групи Tolk, а також керівники потужних підприємств Закарпатської області, для яких украй важливим є питання стабільного електропостачання краю.

Під час зустрічі директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець окреслила основні проблеми, що наразі виникли в питанні енергопостачання області. Йдеться, зокрема, про нову модель фінансового ПСО та одну з останніх урядових постанов, згідно з якими були прийняті граничні ціни, які фактично збільшили ціну на електроенергію в торговій зоні «Острів Бурштинської ТЕС», у якій знаходяться всі споживачі Закарпатської, частково Львівської та Івано-Франківської областей. Така ситуація поставила під загрозу виконання постачальниками універсальних послуг покладених на них спеціальних обов’язків у частині забезпечення закупівлі електричної енергії для постачання побутовим та малим непобутовим споживачам.

Присутня на зустрічі виконавча директорка «Офісу простих рішень та результатів» Марія Барабаш запропонувала керівництву ТОВ «Закарпаттяенергозбут» допомогу у вирішенні проблеми.

«Загалом енергетичні питання є маркерами розвитку інвестиційної привабливості регіону. Більше того, електропостачання – це те, що стосується кожного. Саме тому ми як «Офіс простих рішень» не могли залишатися осторонь проблем, порушених постачальником універсальної послуги Закарпатської області. Зробимо все можливе, щоб допомогти», – прокоментував В. Антіпін під час круглого столу і відзначив високий клієнтоорієнтовний рівень менеджменту ТОВ «Закарпаттяенергозбут».

Наслідком круглого столу в Ужгороді стало позачергове засідання НКРЕКП 11 жовтня, під час якого розглянуте одне єдине питання – внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Запропоновані зміни до постанови були прийняті одноголосно.

«Завдяки прийняттю цієї постанови ми зможемо врегулювати фінансову прогалину у діяльності як нашого товариства, так і інших постачальників універсальних послуг, що виникла через ріст вартості енергетичних ресурсів на світовому ринку. З огляду на це ми щиро вдячні «Офісу простих рішень та результатів», які почули та зуміли оперативно донести до регулятора гостру проблему на ринку електроенергії, особливо в зоні діяльності торгової зони «Острів Бурштинської ТЕС». Таким чином вдалося, без перебільшення, уникнути катастрофічних наслідків для постачальників», – прокоментувала директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» Наталія Німець.

 

 

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш спрятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Зв`язатись з нами
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Успішно