22.02.2022
Всі новини

Зручно з Tolk: використовуємо сучасні сервіси з документообігу

 Tolk

Компанії Групи Tolk при співпраці зі споживачами використовують сучасні програмні рішення, за допомогою яких можна обмінюватися первинними документами дистанційно, в електронному вигляді через мережу Інтернет.

 

Йдеться про такі продукти, як М.E.Doc та «ВЧАСНО», за допомогою яких можна зекономити час, що вкрай важливо сьогодні для багатьох. Також електронний документообіг дозволяє зменшити кількість контактів і таким чином уберегти себе та співробітників компаній під час пандемії коронавірусу.

 

Користування такими програмними продуктами цілком безпечне і регламентоване низкою законів України.

За допомогою сервісу обміну електронними документами через систему М.E.Doc непобутові споживачі можуть отримати рахунки та акти приймання-передачі, що мають силу оригінальних паперових екземплярів, шляхом підписання документів між постачальником та споживачем. Цей сервіс стане в нагоді, у першу чергу, для споживачів, які вже користуються системою М.E.Doc і мають чинний кваліфікований електронний підпис (КЕП). Також сервіс буде зручним для бюджетних установ, платників ПДВ, комунальних підприємств.

 

Ще один зручний електронний сервіс обміну документами – «ВЧАСНО», який використовують для оформлення документів щодо згенерованої СЕС/ВЕС електроенергії та розрахунків за «зеленим» тарифом. За допомогою цього сервісу можна отримати та підписати Акти/Звіти, довідатись про обсяг та вартість виробітки електроенергії генеруючою установкою домогосподарства. Користуватися ним можна з будь-якого пристрою (смартфон, ПК, планшет), при цьому використовується безкоштовний ЕЦП (електронно-цифровий підпис) (інструкція як/де отримати ЕЦП, реєстрація у «ВЧАСНО» (інструкція).

 

Для уточнення щодо можливостей використання електронних сервісів необхідно звернутися до електропостачальника чи за номером 0800331833. Це займе дуже мало часу, але в майбутньому суттєво полегшить і пришвидшить співпрацю!

Користуйтеся тим, що зручно і полегшує роботу! Tolk піклується про своїх клієнтів!

 Tolk
Інші новини
Як перейти на Tolk?
Крок 1
Виберіть потрібний тариф
Крок 2
Необхідні документи
Крок 3
Договір
Виберіть потрібний тариф

Ознайомтеся з пропозиціями від Tolk і виберіть найбільш сприятливі для Вас умови.

Економія може сягати
до 30%
Необхідні документи

Для переходу на тарифи Tolk необхідно заповнити заявку на приєднання, надати документ, що підтверджує повноваження особи для підписання договору, виписка з ЄДР, а також паспорт точки розподілу або ЕІС-код.

Економія може сягати
до 30%
Договір

Наполегливо рекомендуємо уважно ознайомитися з договором про постачання. З будь-якими питаннями щодо його змісту Ви можете звернутися до нашої техпідтримки

Економія може сягати
до 30%
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
offer form img
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Отримати вигідну пропозицію
Дякуємо за заповнену форму! Спеціаліст зв`яжеться з вами найближчим часом.